پوشاک

ست کردن رنگ نارنجی و پیشنهادهای جذاب برای آن

ست کردن رنگ نارنجی

نارنجی رنگی روشن و قدرتمند است که در نگاه اول این فکر را تداعی می کند که ترکیب رنگ با آن مشکل است. در صورتی که اگر کمی دقت و سلیقه به خرج دهید، می توانید در زمینه ست کردن رنگ نارنجی زیبایی چشمگیری خلق کنید. همان گونه که در فصل هزار رنگ پاییز، نارنجی به شدت می درخشد و طبیعت را به طرز شگفت انگیزی جلوه می دهد. با دیدن عکس یک جنگل از بالا در فصل پاییز، متوجه می شوید که این زیبایی خدادادی با رنگ نارنجی خود را نشان می دهد. با یک ست زیبای نارنجی خود را به دامان طبیعت پاییزی بسپارید و از زیبایی های آن نهایت استفاده را ببرید. در ادامه مقاله دوک سپید با نگاهی به ست کردن لباس با ما همراه شوید.

رنگ های مناسب در ست کردن رنگ نارنجی

ست کردن رنگ نارنجی با رنگ های مختلف به شرح زیر می باشد:

نارنجی و سفید

نارنجی و سفید که ترکیبی به شدت شاد و جذاب است. رنگ سفید تندی و قدرت نارنجی را تحت تاثیر قرار می دهد و زیبایی آن را به رخ می کشد. می توانید این ترکیب رنگ را در استایل رترو و یا سایر استایل ها به کار ببرید.

رنگ های خنثی

نارنجی و رنگ های خنثی از جمله مشکی که بسیار شیک است. گزینه ای عالی برای ست کردن با رنگ نارنجی که ظاهر شما را دوچندان زیبا می کند.

نارنجی و بژ

نارنجی و بژ ترکیب رنگی عالی که حالت خسته کننده بژ را از بین می برد. چرا که بعضی ها اعتقاد دارند رنگ بژ رنگی خسته کننده است. اما ترکیبی خاص و منحصر به فرد به وجود می آید.

نارنجی و بژ

نارنجی و خاکستری

با این ست زیبا با کسل کننده بودن خاکستری خداحافظی کنید و جذابیت چشمگیری به ارمغان بیاورید. ترکیب رنگی زیبا برای ست کردن کت و شلوار و پیراهن یا کراوات که زینت بخش ظاهر شما می شود.

رنگ آبی

نارنجی و آبی مخصوصا فیروزه ای بسیار زیباست. فیروزه ای رنگی سنتی و زیبا در فرهنگ ماست. با این ترکیب رنگ، زیبایی آن جلوه بیشتری پیدا می کند. نارنجی و آبی دریایی یا سورمه ای ترکیبی است که زیبایی هر دو رنگ را به رخ می کشد و به هر دو رنگ روح می دهد و که اگر با سفید ست شود زیبایی آن دو چندان می شود. پس این ست را از دست ندهید.

بنفش

نارنجی و بنفش که با تضاد جذاب خود ظاهری جسورانه و شیک به شخص می دهد. با این ترکیب فوق العاده می توانید یک کفش سفید و جواهر طلایی استفاده کنید. این دو رنگ در چرخه رنگ ها دقیقا متقابل هستند و می توانند به راحتی و بدون استرس ترکیب شوند. البته برای این ترکیب بنفش پر رنگ بسیار بهتر از بنفش کم رنگ و یاسی است. بنفش پر رنگ آلویی و نارنجی ترکیبی مقتدرانه را به وجود می آورد.

نارنجی و صورتی

نارنجی و صورتی. در زمینه ست کردن رنگ نارنجی، استفاده از صورتی شاید غیر منتظره باشد، اما در عین حال بسیار زیباست. می توانید با زمینه های مختلف نارنجی کار کنید.

نارنجی و سبز

سبز زیتونی گزینه بسیار مناسبی برای ترکیب با نارنجی است. اینجاست که می توانید پاییز را تداعی کنید و در فصل هزار رنگ با اطمینان کامل بدرخشید.

اکسسوری ها و چاپ ها در زمینه ست کردن با رنگ نارنجی

چاپ های نارنجی بر روی لباس منحصر به فرد و زیباست. روشی بسیار ساده که جذابیت خاصی دارد. مخصوصا برای لباس های راحت مثل تیشرت بسیار مناسب است. اگر دوست ندارید لباس با رنگ تند نارنجی بپوشید، ولی نمی توانید با علاقه خود به این رنگ کنار بیایید، از اکسسوری های نارنجی یا وسایل تزئینی دیگر استفاده کنید و از آن لذت ببرید. لاک نارنجی نیز گزینه بسیار مناسبی حساب می شود. کمربند نارنجی در کنار جین تیره ترکیبی فوق العاده زیباست. برای فصل پاییز و ست شدن با طبیعت نارنجی را با قهوه ای ترکیب کنید و از زیبایی آن لذت ببرید. دستمال گردن نارنجی نیز بسیار چشمگیر است و مطمئنا فوق العاده زیبا به نظر می آید.

همچنین بیشتر بخوانید: ست کردن شلوار جین زنانه با لباس های مختلف

سخن آخر

در آخر با توضیحات مقاله ما در دوک سپید سعی کنید ست کردن با رنگ نارنجی را سخت نگیرید و هرگونه ترکیبی را امتحان کنید و به نتیجه مطلوب برسید. ظاهر تند رنگ نارنجی را با آرامش رنگ های خنثی ترکیب و شادابی به خود هدیه دهید. طبیعت زیبای پاییز را به وجود خود بسپارید و از این فصل و زیبایی های آن حسابی بهره ببرید. چرا که در گوشه به گوشه طبیعت در این فصل معجزه ای  رخ می دهد. معجزه رنگ ها که نارنجی در این سناریو نقش اصلی را بازی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.