فرش

خرید اینترنتی فرش دستباف طرح نیلوفری + ویژگی های طرح نیلوفری آن

خرید اینترنتی فرش دستباف طرح نیلوفری

فرش های دستبافت از قیمتی ترین و محبوب ترین صنایع دستی کشورمان به حساب می آیند. کاشان یکی از شهرهای کشورمان می باشد که در زمینه فرش دستبافت و حتی ماشینی معروفیتی جهانی دارد. فرش دستبافت طرح نیلوفری کاشان از جمله فرش های معروف می باشد که در مقاله پیش رو از وب سایت دوک سپید در مورد این فرش توضیحاتی خواهیم داد. هدف ما بررسی خرید اینترنتی فرش دستباف طرح نیلوفری است.

خرید اینترنتی فرش دستباف طرح نیلوفری

یکی از المان هایی که زیبایی هرخانه ایرانی می باشد فرش دستبافت می باشد. این عنصر محبوب محصول قوی ترین صنعت صادراتی ایران است. امروزه با وجود رقیب های زیادی که در صنعت فرش  دستبافت است، هنوز هم ایران حرف اول را می زند. در بالاترین نقطه این صنعت در جهان قرار دارد. در این بین فرش کاشان یکی از شهرهای استان اصفهان از دوران صفویه تاکنون در این صنعت شناخته شده است.

فرش دستبافت طرح نیلوفری

برای خرید اینترنتی فرش دستباف طرح نیلوفری ما موارد زیادی را بررسی می کنیم. یکی از طرح های مدرن فرش کاشان طرح نیلوفری است. این طرح علاوه بر ظرافت دارای نقشه خاص و جوان پسند می باشد. چرا که بر خلاف نمونه های دیگر فرش دست بافت زمینه شلوغ و آشفته ای ندارد. بلکه طراحی کاملا خلوتی دارد به خاطر همین با هر نوع دکور ست می شود. از دیگر خصوصیات بارز فرش دستبافت طرح نیلوفری جفت 6 متری وجود چند رنگ زمینه آبی، قرمز، سورمه ای و قهوه ای است و مناسب دکور های لوکس می باشد. چرا که بازتاب زیبایی از رنگ مورد نظر شما در فضا ایجاد کند.

از مشخصه های فرش دستبافت طرح نیلوفری نقشه ای بسیار زیبا و اصیل آن است. این نقشه خود یادآور هنر اصیل ایرانیان است. فرش دستبافت در فصل زمستان گرم و در فصل تابستان خنک می باشد. این به خاطر استفاده از مواد صد درصد طبیعی در بافت آن می باشد.

ترکیب رنگ سورمه ای فرش طرح نیلوفری

برای خرید اینترنتی فرش دستباف طرح نیلوفری ما جزئیات بسیاری را بررسی می کنیم. این فرش با نقوش و گل های ابریشمی خود ظاهر زیبا و شیک را به وجود اورده آست.از دیگر مشخصه های فرش دست بافت طرح نیلوفری این است که این فرش کرک که گل و برگ های نقش و طرح آن از ابریشم می باشد فرش را بسیار درخشنده می کند. در حقیقت به آن جلوه ای زیبا داده است.

لازم به ذکر است که فرش طرح نیلوفر کاشان به جز نوع دستی که معروفیت خاص خود را دارد در مدل ماشینی هم ارائه می شود. نوع ماشینی آن نیز به عنوان یک طرح و نقشه پرفروش در بازار فرش ایران جا افتاده است. البته نوع ماشینی این فرش را نیز می توانید به صورت اینتر نتی خریداری کنید. فرش دست بافت طرح نیلوفری امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. هم در مدل دستبافت و هم در نوع ماشینی ارائه می شود. بیشتر به طرح زیبا و بر گرفته از مدرنیته و سنتی آن می شود استناد کرد.

خرید فرش دست بافت طرح نیلوفری

فرش دست بافت طرح نیلوفری را می توان به طرق مختلفی خرید که عبارتند از :

خرید فرش دست بافت طرح نیلوفری

خرید مستقیم فرش دستبافت طرح نیلوفری

این فرش را می توانید به صورت مستقیم از تجار و فروشگاه های معتبر فرش دستبافت خرید که احتیاج به تحقیق و مشاوره قبل از خرید با متخصصان فن دارد.

خرید از سایت های معتبر فرش دستبافت

شما می توانید این فرش دستبافت را از سایت معتبر که در زمینه فرش دستبافت فعالیت دارند خریداری کنید. البته این امر مستلزم آن است که نسبت به سایت اطلاع داشته باشید.

این سایت ها می توانند از سوی تولید کنندگان و تعاونی های فرش نیز راه اندازی شوند که شما می توانید بدون واسطه و با شناخت بیشتری اقدام به خرید کنید. همچنین این سایت ها جزییات بیشتری از مراحل تولید و بافت تا آخر در اختیار شما قرار می دهد.

خرید اینترنتی فرش دستباف طرح نیلوفری

همان طور که اشاره شد، روش های مختلفی برای خرید انواع فرش دستباف وجود دارد. یکی از این روش ها، خرید اینترنتی می باشد. به همین دلیل ما در این مقاله از وب سایت دوک سپید به بررسی این روش خرید خاص پرداخته ایم. در عین حال برای کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با خرید اینترنتی فرش دستباف یا شرایط نگهداری فرش ها می توانید با متخصصان دوک سپید در ارتباط باشید.

سخن آخر

خرید اینترنتی فرش دستباف طرح نیلوفری در این مقاله از وب سایت دوک سپید بررسی شده است. این در حالی است که برای خریدی معتبر باید به تمامی مولفه ها پرداخت. از این رو در این مقاله ما به بررسی طرح، رنگ، نقش و سایر موارد مهم پرداخته ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.