مد و زیبایی

ست کردن کفش و شلوار خانم ها | استفاده از انواع شلوار در استایل

نحوه ست کردن کفش و شلوار خانم ها

از آن جایی که خانم ها بیشتر دنبال مد هستند باید تمام نکات درباره مد را در نظر بگیرند. از لباس و شلوار گرفته تا کفش و کیف و چیزهای دیگر. یکی از مسائل مهم نحوه ست کردن کفش و شلوار خانم هاست. وقتی لباس و کفش با هم هماهنگ نباشند، مشکل به وضوح خود را نشان می دهد. از این رو نحوه ست کردن کفش و شلوار خانم ها را در این مقاله دوک سپید بررسی کرده ایم.

چرا ست کردن کفش و شلوار خانم ها مهم و در عین حال سخت است؟

کفش ها در واقع می توانند به لباس ما  جلوه خوبی بدهند یا اینکه کلا ظاهر آن را خراب کنند. اگر لباسی شیک را با کفشی نامتناسب بپوشید، اشتباه بزرگی مرتکب شده اید. اصولا کفش ها باید راحت و قابل راه رفتن باشند و در واقع کفش های راحت زیبایی کمتری دارند. بین کفش و شلوار ارتباط مستقیم وجود دارد و باید کاملا همخوانی  داشته باشند. شلوار و کفش تقریبا نیمی از بدن را به خود اختصاص می دهند و این بجاست که باید هماهنگ باشند.

چگونه بفهمیم نحوه ست کردن کفش و شلوار خانمها چگونه است؟

نحوه ست کردن کفش و ‌شلوار خانم ها آنچنان هم سخت نیست زیرا اصولا می توان دو تا سه کفش را با یک لباس ست کرد. یک قاعده کلی در این زمینه این است که هر چه ساق شلوار گشادتر باشد، نیم رخ کفش باید باریک تر باشد. درست مانند بقیه لباس هایتان، هماهنگی کفش و شلوارتان نیز به تعادل بستگی دارد. اگر شلوار پهن و گشاد می پوشید، باید کفش درشت تری را انتخاب کنید، در حالی که اگر شلواری تنگ و باریک می پوشید، طبیعتا باید مدل کفش را عوض کنید.

از پایین به بالا شروع کنید.

برای فهم نحوه ست کردن کفش و شلوار خانم ها، شاید راحت ترین کار این باشد که شیوه خود را تغییر دهیم. یعنی با انتخاب کفش شروع کنیم و سپس به این قضیه فکر کنیم که چه شلواری بپوشیم. در واقع از طرف دیگر به این مسئله نگاه می کنیم.

شلوارهای مچ پا

شلوار مچ پا زمانی زیبا به نظر می رسد که بلافاصله بالای استخوان مچ پا یا درست روی استخوان مچ پا باشد. برای این گونه شلوار، بهترین گزینه کفش های بلند مثل چکمه و  کفش راحتی است. این ست جذاب تر به نظر می رسد. البته ما توصیه می کنیم که تعدادی کفش را انتخاب کنید زیرا شلوارهای مچ پا را می توانید با مدلهای دیگری هم ست کنید. حتی بعضی افراد یک کفش سفید بزرگ را با شلوار مچ پا می پوشند.

شلوار بوت کات

یکی از متنوع ترین مدل های شلوار، بوت کات است. بهترین حالت شلوار بوت کات، زمانی است که زمین را لمس کند. این بهترین ظاهر این شلوار است اما به طور کامل کفش را نمی پوشاند. نحوه ست کردن کفش و شلوار خانم ها به ما نشان می دهد که چگونه بهترین گزینه را انتخاب کنیم. گزینه های متنوعی برای ست کردن با شلوار بوت کات دارید. با این شلوار، یک کفش نوک تیز را ست کنید. این ست بسیار شیک و جذاب به نظر می رسد. البته چکمه های متوسط پاشنه بلند و کفش های سبک لوفر نیز مناسب هستند.

ست کردن کفش و شلوار خانم ها به سبک پسرانه

این نوع شلوارها در عین راحتی، شیک هستند. درست است که شلوار باید گشاد و راحت باشد، اما با انتخاب یک کفش صاف یا پاشنه دار، ظاهری زیبا ایجاد کنید. می توان با لباس های مردانه، ظاهری زیبا و طبق مد روز طراحی کرد. مثلا کفش های کتانی نوک تیز و کوتاه توصیه ما به شماست. یا با صندل های پاشنه دار ظاهری زیبا و البته غیر رسمی به شما می دهد.

همچنین بیشتر بخوانید:ست کردن شلوار جین زنانه با لباس های مختلف

شلوار گشاد

برای ست کردن کفش و شلوار خانم ها، یک نوع دیگر شلوار را معرفی می کنیم. شلوار گشاد باید از وسط ساق پا تا بالای استخوان مچ پا باشد. برای ست کردن کفش با این نوع شلوار باید طوری طراحی کنید که ظاهر شما را بلندتر نشان دهد. بهترین کار این است که تک رنگ بپوشید. انتخاب های ما به این صورت هستند: پاشنه های بلوک، چکمه های مچ پا که باید مطمئن شوید شلوارتان درست بالای چکمه است و پاشنه های نوک تیز. اگر تصمیم دارید از چکمه استفاده کنید، یک بوت همسان و هم رنگ بهترین گزینه است. این ست ظاهری ساده و شیک به شما می دهد.

شلوار گشاد

شلوار گشاد کوتاه

با این مدل شلوار، بهتر است از بند مچ پا استفاده نکنید. زیرا ساق پا را کوتاه تر نشان می دهد. کفش هم رنگ انتخاب کنید

شلوار جین تنگ

شلوار جین نباید زیاد دور مچ پا باشد. با این شلوار مدل های زیادی از کفش را می توانید ست کنید. ست کردن کفش و شلوار خانم ها همیشه هم سخت نیست. کفش های پاشنه دار، پاشنه نوک تیز، نیم بوت های صاف و نیم بوت های کوتاه گزینه های خوبی هستند.

شلوار راسته

برای این نوع شلوار، می توانید از صندل های بند دار استفاده کنید. چکمه و کفش های کتانی هم مناسب هستند.

شلوار دم پا گشاد

کفش های کاملا تخت برای این نوع شلوار بسیار مناسب هستند.  برای ست کردن کفش و شلوار خانم ها توصیه های جالبی برای ‌ما داشتیم.

سخن پایانی

در این مقاله توصیه های جالبی درباره ست کردن کفش و شلوار خانم ها برای شما ارائه دادیم. سعی کنید با ست کردن درست ظاهری شیک و جذاب داشته باشید. سادگی را فراموش نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.