بدلیجات و زیورآلات

نکات مهم ست کردن لباس با زیور آلات

نکات مهم ست کردن لباس با زیور آلات

یکی از دغدغه‌های خانم های مشکل پسند در پوشیدن لباس مخصوص مجالس رسمی و میهمانی ها استفاده از جدیدترین مدل لباس، کفش، مانتو و زیورآلات شان می باشد. خانم ها از اینکه در مجلس مهمانی یا عروسی چطور دیده شوند برایشان  اهمیت خاصی دارد. به همین دلیل سعی می کنند با مراحعه به آخرین مجلات و یا سایت های اینترنتی به زیباترین نحوی این مهم را اجرایی کنند. استفاده از زیورالات و جواهرات در کنار پوشش زیبایشان برای این خانم ها اهمیت والایی دارد. که بعد از این مقدمه کوتاه به آن خواهیم پرداخت. نکات مهم ست کردن لباس با زیور آلات در ادامه بررسی می شوند.

نکات مهم ست کردن لباس با زیور آلات

جواهرات شما باید برای جایی که می ‌روید مناسب باشد. آیا تصمیم دارید از این جواهرات در محل کار استفاده کنید؟  یا قصد دارید برای یک رویداد یا مجلس رسمی آماده شوید. پس ظاهر شما بایستی جذاب شاداب و البته جالب باشد. استفاده از

جواهرات  کوچک و دلپذیر بهترین گزینه برای حضور در محل کار می باشد. گوشواره های ریز پرسی و نگینی نیز بهترین گزینه برای استفاده در محل کارتان می باشد. زیورالات شما در محل کار نباید باعث جلب توجه و حواس پرتی گردد و اگر از این مسئله اطلاعی نداشته یا مطمئن نیستید بهتر است به همکاران خانم نگاه کنید و سبک آنان را دنبال کنید.

انواع زیورالات برای ست کردن با لباس

برای ست کردن لباس با زیورالات و جواهرات همه گزینه ها را بررسی کنید. وقتی که پای جواهرات و زیور الات به میان می آید گزینه های زیادی پیش روی خانم ها قرار می گیرد.

دستبند، گوشواره، ساعت، گردنبند و حلقه همه این ها در دسترس هستند. تمام این جواهرات دارای اشکال خاص و متفاوتی هستند. فرقی ندارد که شما کدامیک را انتخاب می کنید. فقط این را بدانید که این انتخاب باید بر اساس سبک و استایل شخصی شما باشد. اگر تازه می خواهید از این زیورالات  استفاده کنید بهتر است از یک گوشواره میخی شروع کنید. استفاده از این نمونه گوشواره ها برای همه مجالس مناسب هستند.با همه نوع زیورالات دیگر نیز قابل پوشیدن و استفاده هستند. این گزینه ها را به عنوان نکات مهم ست کردن لباس با زیور آلات باید در نظر داشته باشید.

برای یقه و دور گردن خود فکری بکنید.

گردنبند شما باید به گونه ای باشد که لبه ی خط گردن لباس را بپوشاند.ست گردنبند و لباس شما باید به گونه ای باشد که کاملا نمایان و قابل روئیت باشد. اما نباید با لباس در جنگ و رقابت باشد. یک گردنبند زیبا و مناسب می تواند لباس شما را فاخرتر و زیباتر نشان دهد. همچنین ممکن است یک گردنبند نامناسب حواس افراد را از چیزی که پوشیده اید پرت کند. در مورد ست لباس و زیورالات بهتراست بدانید اگر لباسی با یقه هفت پوشیده اید حتما از گردنبند بلند استفاده کنید. اگر از لباسی با یقه قلبی و گرد استفاده می کنید بهتر است از گردنبند  کوتاه برجسته استفاده کنید.

انتخاب قطعه مرکزی

هنگام ست کردن لباس و زیورالات یک قطعه مرکزی انتخاب کنید. یک روش آسان برای استفاده از جواهرات ساخت یک جواهر مثل گردنبند یا دستبند بزرگ می باشد. صورتی که تمرکز اصلی لباس ما بر روی این قطعه باشد. سپس تمرکز روی دیگر قطعات به حداقل برسد. به عنوان مثال اگر قطعه مرکزی شما قطعه گردنبند شما باشد بهتر است به همراه آن از گوشواره های میخی، دستبند و حلقه ی کوچک استفاده کنید. یادتان باشد که ساعت و دستبند نیز می تواند به عنوان نقطه کانونی قرار بگیرد. در اینگونه مواقع نباید گوشواره یا گردنبندی بپوشید که با جواهرات مچ دست شما در رقابت باشد.

گوشواره های جذاب یکی از نکات مهم ست کردن لباس با زیور آلات

برای گوش هایتان از گوشواره هایی جلوه کننده برای برجسته سازی استفاده کنید. ممکن است لباسی که می پوشید  مرسوم باشد اما اگر دوست دارید چهره و صورت تان مرکز توجه باشد از گوشواره های جلوه کننده استفاده کنید. خود شما هستید که گوشواره های خیره کننده و پر تلالو را بهتر می شناسید. می دانید که چقدر صورت تان را زیباتر می کند. به نوع چهره خود. این که چه گوشواره ای آنن را زیباتر می کند دقت کنید. اگر صورت شما کشیده و بیضی شکل است از گوشواره های میخی و مثلثی شکل و کوتاه استفاده کنید تا استخوان های گونه تان خودنمایی کند. اگر دارای صورتی گرد و مربعی هستید، گوشواره های آویز مناسب شما می باشد. خانم هایی که چهره قلبی شکل  دارند باید از گوشواره های آویزان استفاده کنند.

حلقه ها و انگشتر ها

حلقه ها و انگشترها می توانند عالی ترین زیورالات شما باشند. برای این که انگشتانتان بلند تر به نظر بیاید، بهتراست از حلقه های باریک استفاده کنید. اگر انگشتانی لاغر دارید بهتر است از خلقه های پهن استفاده کنید. البته به یاد داشته باشید که دست چپ خود به عنوان یک تعهد  برای جواهرات و حلقه ازدواج استفاده می‌شود.

حلقه ها و انگشترها می توانند عالی ترین زیورالات شما باشند. برای این که انگشتانتان بلند تر به نظر بیاید، بهتراست از حلقه های باریک استفاده کنید. اگر انگشتانی لاغر دارید بهتر است از خلقه های پهن استفاده کنید. البته به یاد داشته باشید که دست چپ خود به عنوان یک تعهد  برای جواهرات و حلقه ازدواج استفاده می‌شود. از این رو می توان این گزینه را به عنوان یکی از نکات مهم ست کردن لباس با زیور آلات دانست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.