پوشاک

5 رنگ که با رنگ قرمز ست می شوند!!!

ست کردن رنگ قرمز

قرمز یکی از رنگ هایی است که انواع مختلف دارد و باید نوعی را انتخاب کنید که با پوست شما هماهنگی داشته باشد. اگر قصد دارید لباس قرمز بپوشید، مدلی را انتخاب کنید که تیپ بدنی شما را برجسته و به شما اعتماد به نفس بدهد. ست کردن رنگ قرمز اصولی دارد که برای شما در این مقاله دوک سپید عنوان می کنیم.

راهنمای ست کردن رنگ قرمز برا ی خانم ها و آقایان

ابتدا رنگ پوست خود را بشناسید. ببینید رنگ پوست شما گرم، سرد یا خنثی است و سپس به ست کردن رنگ قرمز بپردازید. اگر رنگ پوست شما گرم است، انتخاب رنگ قرمز شما را تحسین برانگیز می کند. به طور کلی، افرادی که رنگ پوست گرم دارند، بهتر است رنگ های طبیعی را انتخاب کنند. با پوست گرم، می توانید قرمز را با رنگ های بنفش و نارنجی ست کنید. برای سایه نیز رنگ قرمز جواخری و سایه های روشن تر مناسب است.

برای رنگ پوست سرد، می توانید رنگ قرمز یاقوتی را انتخاب کنید. به این صورت با پوست شما همخوانی دارد. سایه های روشن تر گزینه مناسب برای پوست سرد است.  رنگ قرمز اصلی موجود در چرخه رنگ ها یک رنگ استاندارد است و برای ست کردن رنگ قرمز هیچ مشکلی به وجود نمی آورد. رنگ پوست خنثی بی دردسر ترین رنگ است و با اکثر رنگ اا هماهنگ می شود. بنابراین از هر رنگ قرمزی می توانید بهره ببرید. قرمز های روشن بسیار عالی هستند.

 سبک مناسب در ست کردن رنگ قرمز

پوشیدن لباس قرمز باید با توجه به تیپ بدنی شما باشد. اصولا لباس های قرمز تا زانو یا کوتاه تر هستند. اما لباس قرمز کمی بلند نیز می تواند مناسب باشد. برای قد بلند لباس های قرمز بلندتر را انتخاب کنید. اگر ریز اندام هستید، لباس قرمز تا ساق پا متاسب شما نیست.

اگر تمایل دارید لباسی انتخاب کنید که برای هر مناسبتی بتوانید بپوشید، یک لباس قرمز گشادتر گزینه خوبی است. سبکی  را بپسندید که به شما اعتماد به نفس بدهد. انواع لباس قرمز را بپوشید و سپس انتخاب کنید.  اصولا لباس قرمز به عنوان یک رنگ جذاب شناخته می شود. با لباس قرمز انواع کفش را می توانید بپوشید. برای مهمانی های رسمی کفش های پاشنه بلند و لباس قرمز گزینه ای عالی است. اگر میخواهید غیر رسمی به نظر برسید، کفش های تخت، صندل یا حتی دمپایی را با لباس قرمز ست کنید.

برای مراسمی که در فضای باز هستند، پوشیدن یک شال یا کلاه سفید به همراه لباس قرمز گزینه ای است که شما را فوق العاده نشان می دهد.

طلایی، مشکی و نقره ای نیز سایه هایی هستند که به طرز شگفت انگیزی با قرمز ست می شوند. این معجزه برای یک موقعیت رسمی، خیره کننده است. زیور آلات فلزی نیز به خوبی با قرمز ست می شوند. جوراب شلواری مشکی را نیز فراموش نکنید.  کمربند طلایی، مشکی و نقره ای بر روی لباس قرمز زیبایی خیره کننده ای دارد.

رژ لب شما باید با لباس هماهنگی داشته باشد. برای لباس قرمز سعی کنید رژ لبی بزنید که با رنگ لباس ست باشد. توصیه ما این است که با لباس قرمز، یک آرایش کم رنگ و ملیح انتخاب کنید. استفاده از ریمل و خط چشم را کم کنید و سایه های طبیعی بزنید.

ست کردن رنگ قرمز

اصول ست کردن رنگ قرمز با کفش

در مورد کفش تقریبا دست شما باز است و گزینه های زیادی دارید. اولین گزینه یک کفش پاشنه بلند مشکی کلاسیک است. پس با خیال راحت هر مدل کفش مشکی که دوست دارید را بپوشید. البته اگر می خواهید قدری جسورانه رفتار کنید، با لباس قرمز خود یک کفش سفید پاشنه بلند را امتحان کنید.  در صورتی که جواهرات زیادی استفاده کرده اید، حتما یک کفش ساده بپوشید.

 نکات کاربردی درست کردن رنگ قرمز با کیف

برای شرکت کردن در یک مهمانی رسمی، بهتر است که وسایل زیادی با خود نبرید. در واقع با لباس قرمز یک کیف دستی کوچک بهترین انتخاب است.  در این صورت لباس شما بیشتر دیده می شود و شما بسیار تحسین می شوید. کیف را حتما با کفش خود ست کنید.

اکسسوری ها برای ست کردن رنگ ها

اکنون  به زمانی می رسیم که باید اکسسوری انتخاب کنیم. اگر لباستان قرمز است و دوست دارید که نقطه کانونی باشد، اکسسوری های ساده انتخاب کنید. در واقع بهتر است کمی آزمون و خطا انجام دهید و بهترین را استفاده کنید. قرمز را با اکسسوری های سفید ست کنید. این ترکیب می تواند خیره کننده و جذاب باشد. مثلا روی لباس قرمزتان یک کت سفید را امتحان کنید، یک رشته مروارید سفید یا جواهرات سفید این ست را کامل می کند. بیتشتر بخوانید :سگک لباس

چه رنگ هایی با قرمز ست می شود؟

  1. طوسی
  2. آبی
  3. سبز
  4. سفید
  5. مشکی

 

سخن آخر

با این نکات مفید، شما می توانید با لباس قرمز خود در مراسم و مهمانی های خاص بدرخشید و خیالتان راحت باشد. اصول ست کردن رنگ قرمز در این مقاله از دوک سپید استایل شما را خاص می کند.بیشتر بخوانید:خرید فرش ماشینی قرمز

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.