بدلیجات و زیورآلات, پوشاک

قوانین ست کردن لباس و زیورآلات، چطور بهترین استایل را داشته باشیم

قوانین ست کردن لباس و زیورآلات
امروزه صحبت از پوشش و لباس یکی از مهارت های دنیای مد و زیبایی می باشد. وقتی شخصی می خواهد به یک جلسه کاری یا مهمانی خانوادگی برود به پوشش خود اهمیت خواهد داد. در ادامه و در مقاله پیش رو از وب سایت دوک سپید در مورد قوانین ست کردن لباس و زیورآلات برای خانم ها توضیحاتی داده خواهد شد.

قوانین ست کردن لباس و زیورآلات

برای داشتن ظاهری زیبا و جذاب باید بدانیم چطور نکات ریز و جزئی را رعایت کنیم. زیرا همین نکات کوچک و به ظاهر ناچیز هستند که می توانند استایل ما را از خوب به بد و یا بر عکس تغییر دهند. استفاده از زیورآلات جزو همین گروه می باشد. همین زیورآلات ساده هستند که می توانند یک ست لباس زنانه معمولی را به لباسی متفاوت و خاص تبدیل کنند که زیباتر یا زشت تر جلوه دهند. اما این قوانین ست کردن لباس و زیورالات که می توانند زیبایی خاص را به شما هدیه دهند عبارتند از:

قانون لباس رسمی

وقتی لباس تان رسمی است چه پیراهن بلند زنانه بلند و ساده باشند و چه روی آن کارهای تزئینی مثل سوزن دوزی یا سنگ دوزی انجام شده باشد برای استفاده کننده یک لباس رسمی محسوب می شود .در این مورد برای انتخاب زیور الات سراغ گزینه های پر زرق و برق مانند انواع دستبند طلا یا گردنبند هایی با سنگ های قیمتی بروید. حتی اگر نمی توانید نوع اصلی آن را تهیه کنید با همین مشخصات ولی نوع بدلی آن می توانید اقدام کنید.‌اما اگر هدفتان زیورآلات قیمتی است. بهتر است فقط از طلا استفاده کنید. همچنین بخوانید :

قانون لباس غیر رسمی

اگر تصمیم دارید که به یک مهمانی دوستانه و خانوادگی بروید در چنین شرایطی دست شما برای استفاده از زیورآلات باز می باشد. در چنین مهمانی هایی بایستی از زیورالات پر زرق و برق پرهیز کنید. چون سنخیتی با میهمانی شما ندارد.

قوانین ست کردن لباس و زیورآلات وقتی لباس های تان رنگ خنثی دارد

بعضی از رنگها در لباس جزو رنگهای خنثی می باشد. مانند لباس هایی با رنگ سفید و یا سیاه. و این رنگ ها بدین معنی است که می توان آن را با هر رنگی ست کرد و هر رنگ و جنس زیورآلاتی که دلتان خواست را در کنار آن به کار ببرید.

قوانین ست کردن لباس و زیورآلات وقتی لباس تان رنگی می باشد

همانگونه که می دانید رنگ های مادر سه رنگ اصلی  (قرمز، آبی  زرد) و رنگ های فرعی می باشد. رنگ های فرعی شامل مواردی است که از ترکیب سه رنگ اصلی به وجود آمده است. شما از همین قانون زیبایی رنگ ها می توانید استفاده کنید و با زیورآلات هم رنگ یا هم طیف زیبایی خاصی را بسازید.  قانون استفاده از رنگ های متضاد قوانین ست کردن لباس و زیورآلات متنوع هستند. اگر اهل ریسک کردن هستید می توانید موقع خرید زیور الات برای لباس هایتان سراغ رنگ هایی بروید که با لباس مورد نظرتان در تضاد باشد. شاید این ترکیب خارج از اصول و قاعده باشد اما ترکیب جالبی را پدید می آورد. فقط این مسئله را در نظر بگیرید که ترکیب سبز و قرمز در دنیای مد جذابیتی ایجاد نمی کند. بیشتر بخوانید : نکات مهم در ست کردن لباس با زیور آلات  قانون استفاده از رنگ های متضاد  قانون استفاده از لباس های شلوغ برخی از خانم ها از لباس های گلدار و طرح دار شلوغ استفاده می کنند. در چنین مواقعی استفاده از زیورالات شلوغ اشتباه فاحشی می باشد. بهترین نوع قوانین ست کردن لباس و زیورآلات استفاده از یک مدال و زنجیر ساده می باشد. در این نوع پوشش هر چه زیورالات ساده تر بهتر! قانون شناخت زیورآلات زیورآلات نیز دسته بندی های مختلف دارند. مثلا زیورآلات کلاسیک که نوع آن ساده است که می تواند شامل یک پلاک و زنجیر ساده باشد. همین طور مدال هایی باسنگ های قیمتی که همراه با دستمال گردن های ساده ست زیبایی را بوجود می اورند و یا زیور الات نوع روزمره که در همه مغازه های جواهر فروشی دیده می شود. اغلب رنگی و دارای زرق و برق زیادی هستند. زیورآلات را به گردنبند وگوشواره خلاصه نکنید همیشه این را در نظر بگیرید که زیورالات را محدود نکنید. می توانید از یک گوشواره و یا یک مدال و گل سینه جالب برای ست کردن استفاده کنید. همچنین بخوانید : اصول مهم درست کردن رنگ فرش و مبل

سخن آخر

در ترکیب ست کردن لباس هایتان با جواهرات خوش ذوق باشید. همیشه اطمینان حاصل کنید که زیورآلاتی که استفاده می کنید با لباس شما همخوانی داشته باشد. سعی کنید حتما از زیورآلاتی که در محل کار استفاده می کنید با زیورآلاتی که در دیدار با دوستان یا مهمانی ها متفاوت باشد. در این مقاله از وب سایت دوک سپید ما به بررسی قوانین ست کردن لباس و زیورآلات پرداختیم و نکات مهم آن را بیان نمودیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.