مد و زیبایی

قوانین ست کردن مدل مو با گوشواره | شرایط ست کردن با مدل های مختلف

قوانین ست کردن مدل مو با گوشواره

امروزه در دنیای مد ریزه کاری های زیادی وجود دارد که در ظاهر شاید چیزی به نظر نیایند. اما می‌توانند مهم و در زیبایی تاثیر گزار باشند. رعایت هارمونی رنگ و ست کردن آن ها با یکدیگر می‌تواند زیبایی را تکمیل و یا ناقص نشان دهد. یکی از این قوانین مربوط به ست کردن مدل مو و گوشواره می‌باشد . در مقاله پیش رو از وب سایت دوک سپید در مورد آن توضیحاتی خواهیم داد. جهت کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با روش های ست کردن لباس و سایر موارد می‌توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید. و از بخش  پوشاک عمده و تک به آسانی لباس های ست را تهیه نمایید.

قوانین و شرایط ست کردن مدل مو با گوشواره

هماهنگ کردن زیورآلات و جواهرات با موها یک مهارت است که می‌تواند باعث زیبایی و آراستگی شما گردد. گوشواره ها جزو زیور آلاتی هستند که باعث ایجاد جذابیت و جلب توجه دیگران به فرد می‌شوند. اما بعضی اوقات اتفاق می‌افتد که با رنگ و مدل موهای شما ست نمی‌باشد. برای همین نیاز به یک گوشواره مناسب احساس می‌شود. برای ست کردن گوشواره شکل صورت و گردن خیلی مهم می‌باشد. در ادامه با بررسی چند دستور و راهکار برای مطابقت و ست کردن مدل ‌مو با گوشواره هایتان خواهیم پرداخت. این راهکار ها عبارتند از:

ست کردن گوشواره با مدل مو رو به پایین

موقعی که مدل موهای شما رو به پایین است می‌توانید از یک جفت گوشواره میخی استفاده کنید و برای بهتر جلوه کردن از گوشواره هایی با سنگ های قیمتی مانند مروارید استفاده کنید. البته می‌توانید از گوشواره های پر زرق و برق نیز استفاده کنید. البته نباید این شلوغی و زرق و برق بیش از حد باشد. در واقع نباید استایل جیغ شود.

ست کردن گوشواره با موی کوتاه

در صورتی که دارای موهای کوتاه هستید گوشواره هایی که می‌تواند منطبق با موی شما باشد میخی، قایقی یا لاله گوش هستند. زمانی که دارای موهای کوتاه هستید احتمالا گوش های تان بیشتر در معرض دید می‌باشد. در این حالت بهترین گوشواره نوع میخی روگوشی یا پانچی و لاله هستند. در این مدل می‌توانید از یک دستبند هم شکل گوشواره نیز استفاده کنید.

ست کردن گوشواره با موهای شینون

در قوانین ست کردن مدل مو با گوشواره این مدل جذابیت خاصی دارد. این مدل مو به صورتی است که موهای تان را به صورت گروهی به سمت گردن ببرید. البته این مدل مو به صورت خیلی رسمی‌می‌باشد. بهترین نوع گوشواره برای استفاده با مدل موی شینون نوع آویزی و ظریف هستند. طول این گوشواره های آویزی قطر گردن شما را برجسته خواهند کرد. خصوصا اگر گوشواره آویزی مورد استفاده از سنگ های قیمتی و براق باشد.

ست کردن گوشواره با موهای شینون

ست کردن گوشواره با مدل موی دم اسبی

برای انطباق گوشواره و موی دم اسبی دو راه پیشنهاد می‌شود. اگر موهای دم اسبی شما بلند باشد به راحتی می‌تواند با گوشواره های بلند انطباق پیدا کند. گوشواره های حلقه ای بزرگ و میخی گزینه مناسبی برای این مدل مو هستند و زیبایی بیشتری به شما هدیه می‌دهند. اما راه دوم اگر موهای دم اسبی کوتاه دارید می‌توانید از یک جفت گوشواه میخی بزرگ  استفاده کرده و یا از گوشواره های ترکیبی که به صورت چسپیده به گوش هستند استفاده کنید.

ست کردن گوشواره با موهای بلند(تاروی شانه)

هنگامی‌که بلندی موهای تان تا روی شانه می‌باشد یک خط مو در امتداد شانه شما به وجود می‌آید که همین یک الگو به شما در مورد استفاده از گوشواره را می‌دهد. البته قوانین ست کردن مدل مو با گوشواره متفاوت هستند. برای این چنین مدل مویی یک جفت گوشواره رنگارنگ و بزرگ می‌باشد. اما به گونه ای باشد که از خط شانه های شما عبور نکند. گوشواره های لوستر مانند و آویزی دایره ای برای مدل موهای تا روی شانه مناسب هستند. اما گوشواره های بلند تر و نازک تر در موهای شما گم می‌شوند و زیبایی خاصی ندارند. با رعایت نکات مهم ست کردن لباس با زیورآلات  به استایل دلخواه برسید.

ست کردن گوشواره با مدل موی جمع

این مدل برای زمانی است که موهای خود را به سمت بالا جمع می‌کنید. این مدل مو به دم خرگوشی نیز معروف می‌باشد. در این مدل فاصله بین گوش و شانه ها زیاد است و گوش های شما به راحتی دیده می‌شود. برای افرادی که این چنین مدل موهایی دارند بهترین گزینه استفاده از گوشواره های طرح کلاسیک می‌باشد. گوشواره های بلند و نازک مناسب این مدل مو هستند. همچنین در نظر داشته باشبد که گوشواره های تان از هر زاویه دید درخشان به نظر برسند.

ست کردن گوشواره با موهای فر

داشتن موهای فر می‌توانند انتخاب نوع گوشواره را به چالش بکشند. چون این احتمال وجود دارد که گوشواره ها در موهای تان گیر کند. بهترین گزینه برای شما استفاده از گوشواره های حلقه ای در اندازه های دلخواه و استفاده از گوشواره های میخی می‌باشد.

سخن آخر

در پایان بایستی بگوییم که ست کردن مدل موهای شما و گوشواره های تان چهره شما را جذاب تر می‌کند. می‌تواند نگاه ها را به سوی شما جلب کند. اما نکته مهم این که در کنار مدل مو و گوشواره و زیورآلات به این نکته نیز توجه داشته باشید که لباس های خود را نیز به صورت ست و با یک هارمونی زیبا با جواهرات خود و مدل موی تان ست کنید تا زیبایی تان نیز تکمیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.