پوشاک

ست کردن رنگ با لباس بنفش | رنگ های مناسب برای شرایط مختلف

ست کردن رنگ با لباس بنفش

دنیای رنگ ها دنیای زندگی است. دنیایی که می توان در آن غرق شد و تمام حس ها را با آن تجربه کرد. رنگ بنفش از رنگ های مرموز و جالبی است که در هنگام ست کردن رنگ با لباس بنفش فکر شخص را درگیر می کند. رنگی گیج کننده که از طرفی نشان دهنده خلاقیت، آرامش ذهن و تجمل است. سرگردانی در زمان ست کردن با بنفش بحثی شیرین است. بعضی اعتقاد دارند که بنفش، پر رنگ، متفاوت و دشوار برای ست کردن است. در این مقاله دوک سپید ما به بررسی ست کردن رنگ با لباس بنفش پرداخته ایم. جهت کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با استایل های مختلف با متخصصان ما در ارتباط باشید.

آیا واقعا ست کردن رنگ با لباس بنفش مشکل است؟

در زمینه مشکلات ست کردن رنگ با لباس بنفش نظریه های وجود دارد. گنجاندن بنفش در زیبایی شناسی ما قدری دشوار به نظر می رسد. بنفش را می توان بیگانه فرض کرد. دلیلش این است که همانند سبز یا آبی نمی تواند طبیعی باشد.

در روانشناسی رنگ، بنفش را نشانه تاریکی، عرفان و جادو می دانند. البته این فقط تئوری بیش نیست.

در واقع آزمایش و کار با بنفش، مانند هر رنگ دیگری آسان است. فقط باید از تئوری رنگ ها درک اولیه و مناسبی داشته باشید.

تئوری چرخه رنگ

با نگاه کردن به چرخه رنگ و درک آن می توانید راهی برای ست کردن رنگ با لباس بنفش پیدا کنید. در چرخه، رنگ ها مکمل هم هستند. به این معنی که رنگ هایی که مقابل هم هستند مکمل همدیگرند و همدیگر را به تعادل می رسانند. بهترین مکمل برای رنگ بنفش در این چرخه، زرد، نارنجی و سبز است.

در این چرخه، رنگ هایی که کنار هم قرار دارند نیز مکمل هم هستند.

رنگ های متناسب برای ست کردن لباس با رنگ بنفش

رنگ بنفش را می توانید با رنگ های خنثی مثل سیاه، سفید، خاکستری و قهوه ای ترکیب کنید. یک ترکیب زیبا و فوق العاده برای بنفش، سبز و بنفش تیره است که جلوه خیلی خیلی زیبایی می دهد.تنها با یک کلیک پوشاگ عمده و تک متناسب با تیپ خود را برای ست کردن لباس هایتان را انتخاب و خریداری کنید.

یکی از ترکیب های جذاب که رویایی است و ما را به یاد مارشمالو و پاستیل می اندازد، آبی و بنفش است. این ترکیب رنگ، دوران شیرین کودکی را برای ما تداعی می کند. ترکیب رنگ های آبی، سبز و بنفش کم رنگ برای چشم بسیار مناسب و به شدت آرامش بخش است.

رنگ های متناسب برای ست کردن لباس با رنگ بنفش

برای ست کردن لباس با رنگ بنفش و برای این که همانند یک خانواده سلطنتی به چشم بیایید، می توانید ترکیب رنگ آن با خردلی را امتحان کنید. پیشنهاد ما این است که رنگ بنفشی که زمینه قرمز بیشتری دارد مناسب تر است چرا که گرمتر به نظر می رسد. بژ نیز می تواند جلوه زیبایی در کنار بنفش داشته باشد.

ترکیب رنگ مناسب برای عروسی

با وجود این که خاکستری یک رنگ خنثی است، این تردید را به وجود می آورد که نمی تواند گزینه مناسبی باشد. در صورتی که خاکستری و بنفش یکی از بهترین ترکیب ها برای مراسم عروسی می باشد. کت و شلوار خاکستری و لباس های بنفش برای ساقدوش ها جلوه ای بی نظیر دارد و در کنار هم بسیار شیک به نظر می رسند.  در کنار این ترکیب رنگ جذاب بهتر است از گل های سفید با چیدمان سبز استفاده شود.

ترکیب های دور از ذهن برای ست کردن لباس با رنگ بنفش

اگر در طراحی خود، رنگ های کرم، سفید و بژ دارید، می توانید با استفاده از رنگ نارنجی این جشنواره را تکمیل کنید و زتدگی خاصی به آن طراحی دهید. اگر فردی شجاع هستید و قصد دارید انقلابی در طراحی و جشنواره رنگ ها بیافرینید، از ترکیب رنگ قرمز و بنفش استفاده کنید. پوشیدن یک کت قرمز با لباس بنفش جلوه ای به شما می دهد که فوق العاده زیباست.به راحتی با دوخت انواع لباس ها در رنگ های مختلف به راحتی رنگ های مکمل با بنفش را ست کنید . دوک سپید پارچه لباسی عمده و خرده با قیمت مناسب ارائه می دهد.

سخن آخر

با این اوصاف می توانید با رنگ بنفش بازی های جذابی کنید و جلوه هایی از این رنگ خلق کنید که دهان ها باز بماند. پس دیگر خود را محدود نکنید و دست خود را باز نگه دارید و ترکیب رنگ های متعدد و جذاب بسازید. بنفش رنگی است که می توانید با آن جشنواره ای به پا کنید. با رنگ هایی ترکیب کنید که شاید برای خیلی ها دور از ذهن باشد. در این مقاله از دوک سپید با نگاهی به استایل های مختلف ما به بررسی ست کردن رنگ با لباس بنفش پرداخته ایم و نکات مهم مربوط به آن را ارائه داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.