پوشاک

ست کردن کت و شلوار زنانه | انتخاب رنگ + نوع پارچه کت و شلوار

ست کردن کت و شلوار زنانه

بعضی از لباس ها و طراحی ها هیچ موقع کهنه نمی شوند و زیبایی خاصی به شخص می دهند. کت و شلوار زنانه نیز از آن دست لباس هایی است که نه تنها از مد نمی افتد، بلکه به یک خانم شخصیت خاص می دهد. گزینه ای مناسب برای شرکت در مراسم های رسمی، جشن و حتی محیط کار هستند. برای هر کدام از این موارد، باید انتخاب صحیحی داشت. ست کردن کت و شلوار زنانه با استایل های مختلف را در این مقاله از دوک سپید بررسی کرده ایم.

کت و شلوار زنانه برای مواقع کار و تجارت

در زمینه فعالیت های تجاری و کاری، کت و شلوار زنانه شیک بهترین گزینه است. در این مواقع، کت و شلوار با پارچه های چهارخانه و کمربند دار بسیار مناسب است.

انتخاب رنگ کت و شلوار زنانه برای تجارت و کار

زمانی رنگ مناسب برای این منظور، آبی یا خاکستری بود، اما اکنون از رنگ های سبز، صورتی، خردلی نیز استفاده می کنند.

نوع پارچه برای کت و شلوار زمانه بر حسب فصل

انتخاب نوع پارچه برای کت و شلوار زنانه و استفاده از آن در موقعیت های تجاری، کاری و غیر رسمی بسیار مهم است. در بهار و تابستان شما می توانید از پارجه های نخی و کتانی استفاده کنید. برای فصل پاییز و زمستان گزینه مناسب پارچه های تویید و مخمل هستند.همان طو رکه نوع پارچه د ردوخت لباس بسیار تاثیر دارد جنس نخ نیز برای بافت فرش نیز موثر است مخصوصا در فرش های دستبافت ایرانی، می توانید برا یمشاهده طرح و رنگ فرش های دستبافت و یا خرید اینترنتی فرش دستباف اقدام نمایید.

کت و شلوار زنانه رسمی

برای انتخاب کت و شلوار زنانه مناسب مراسم و جشن و عروسی دست شما بازتر است و می توانید با طراحی آن بازی کنید. برای شیک جلوه دادن خود در مراسم می توانید از شلوارهای گشاد بهره ببرید. با یقه ای براق ظاهری برازنده به کت بدهید. با استفاده از اکسسوری های شیک طراحی جذابی انجام دهید.

 

صحبت اجمالی

همانگونه که می بینید، برای هر مناسبتی کت و شلوار زنانه متفاوتی وجود دارد. شما فقط ایده مناسبی داشته باشید. محل استفاده از آن را مشخص کنید. سپس اقدام به طراحی کنید. با این حال دست شما باز است و می توانید با یک طراحی جذاب، ظاهر برازنده و چشمگیری داشته باشید.

زیر کت و شلوار زنانه چه بپوشیم؟

سوالی که اینجا مطرح می شود درباره نوع پوشش برای زیر کت و شلوار زنانه است. به این منظور ما گزینه هایی به شما ارائه می دهیم که بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید.

۱. یک تیشرت ساده ، خوش دوخت و مات می تواند گزینه خوبی باشد. این فرم پوشش تیپ جذاب و اسپورت خواهد بود. مراقب انتخاب رنگ تی شرت باشید. سعی کنید تی شرت طرح های شلوغ نداشته باشد. اگر دوست دارید طرح خاصی روی تیشرت باشد، با دقت کافی آن را انتخاب کنید.

۲. بلوز بدون دکمه و شیک نیز بسیار جذاب است. مخصوصا برای خانم هایی که با بلوز های جلوباز و دکمه دار مشکل دارند. این فرم پوشش فوق العاده شکیل و چشمگیر است و وقار خاصی به یک خانم می دهد.

۳. پیراهن  جلو باز دکمه دار یک گزینه کاملا معمولی است. مخصوصا اگر یقه های بزرگ داشته باشد. این نوع پوشش را نمی توان زیاد جذاب دانست.

۴. تاپ های بدون آستین نیز کار شما را راه می اندازد. برای این گزینه با رنگ های متنوع ظاهر جذابی برای خود رقم بزنید. این جا دست شما برای انتخاب رنگ باز است.

نکاتی مهم درباره کت و شلوار زنانه

صحبت ما تا این جای کار درباره نوع مناسب کت و شلوار زنانه برای مناسبت های متفاوت بود. همچنین تا حدودی درباره پوشش زیر کت و شلوار اطلاعات داده شد. در زمینه انتخاب رنگ نیز تا حدودی صحبت شد. وقتی رنگ مناسب برای کت و شلوار زنانه مشخص شد، شما می توانید با سلیقه خود یک رنگ مناسب برای لباس زیر آن نیز انتخاب کنید. بلوز زیر کت و شلوار زنانه می تواند رنگ متضاد با آن داشته باشد و یا رنگی انتخاب شود که همخوانی داشته باشد.

رنگ سفید را می توانید با خیال راحت انتخاب کنید و مطمئن باشید که بسیار شکیل و با وقار خواهید بود. برای پوشش تابستانه می توانید علاوه بر سفید از رنگ های پاستیلی و روشن استفاده کنید. در فصل زمستان می توانید از رنگ های تیره استفاده کنید. البته این به سلیقه شما بستگی دارد. می توانید از کت و شلوار روشن و بلوز تیره یک ست جذاب بسازید. شما می توانید از چرخه رنگ ها، رنگ مناسب را انتخاب کنید. رنگ های مقابل هم گزینه خیلی مناسبی برای ست کردن هستند. نباید فراموش کرد که در بعضی مواقع رنگ های کنار هم در چرخه رنگ ها بسیار به هم می آیند.

سخن آخر

در این مقاله از دوک سپید ما به بررسی روش های ست کردن کت و شلوار زنانه پرداخته ایم. موارد مختلف مد و زیبایی را در این زمینه ست کردن لباس ارائه نموده ایم. جهت کسب اطلاعات دقیق تربا متخصصان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.