مد و زیبایی

استایل هایی برای بلندتر دیده شدن خانم ها | ۱۲ تکنیک اساسی برای استایل بلندتر

استایل هایی برای بلندتر دیده شدن خانم ها

بسیاری از خانم ها از قدکوتاهی خود شکایت دارند، درصورتی که قبل از اینکه به کوتاهی و بلندی قد فکر کنند باید روی تناسب قد متمرکز شوند. به طور مثال  امکان دارد خانمی بالاتنه بلند اما پاهای کوتاهتری داشته باشد. برای رفع این مشکل می توان ترفندهایی به کار برد و قد را بلندتر جلوه داد. به طور دقیق تر باید گفت بلند یا کوتاه یک مفهوم نسبی است. اما بلندتر دیده شدن خانم ها نیز یکی از اصول رفتاری آن هاست. این امر کاملا بدیهی است که نمی توانیم قد خود را تغییر دهیم، اما برای بهبود تناسب کارهایی را می توانیم انجام دهیم. با استفاده از خطوط و تناسب می توانیم توهمات چشم را فریب داده و قد را بلندتر جلوه دهیم. در این مقاله دوک سپید استایل هایی برای بلندتر دیده شدن خانم ها را ارائه می کنیم.

راهکارهایی برای بلندتر دیده شدن خانم ها

در این مجال راهکارهایی به شما ارائه می دهیم که بتوانید تناسب در اندام و قد خود داشته باشید.

شلوار و کفش هماهنگ در رنگ

یکی از روشهای  بلندتر دیده شدن خانم ها این است که در رنگ کفش و شلوار هماهنگی وجود داشته باشد. اگر شلوار می پوشید، سعی کنید کفشی هم رنگ و یا هماهنگ با شلوار انتخاب کنید. این کار چشم را فریب می دهد و مثل این است که پاشنه های شما امتداد پاهایتان است

بلندتر دیده شده خانم ها با لباس هم رنگ

پوشیدن لباس هم رنگ یا تک رنگ کمک می کند که بلندتر دیده شوید. البته این بدان معنا نیست که حتما از سر تا پا یک رنگ بپوشید. بلکه می توانید از یک طرح رنگی با تضاد کمتر استفاده کنید. به این صورت قد بلندتر نشان داده می شود. این امر باعث می شود که یک خط عمودی ایجاد شود.

پوشیدن لباس های یک تکه

برای بلندتر نشان دادن خانم ها می توان لباس یک تکه پیشنهاد داد. مثلا لباس ها، کت و شلواذ های سر هم و رومپر می توانند یک فرد کوتاه قد را بلندتر نشان دهند. زیرا خط عمودی تشکیل می شود. این روش پاهای کوتاه را بلندتر نشان می دهد.

لباس های بالای زانو برای بلندتر دیده شدن خانم ها

یکی از روش های متداول برای بلندتر نشان دادن خانم ها پوشیدن یک لباس بالای زانو است. پاهای شما را بلندتر نشان می دهند.

لباس ماکسی

شاید در نگاه اول از این پیشنهاد متعجب شوید، اما ماکسی برای خانم های کوتاه قد، جذاب به نظر می رسد. شما باید ستونی از رنگ به وجود بیاورید. لباس ماکسی به دلیل رنگ و الگوی پیوسته اش می تواند چارچوب بدن شما را بلندتر جلوه دهد.

دامن به جای شلوارک

برای بلندتر نشان دادن خانم ها، توصیه دیگر ما این است که به حای شلوارک از دامن استفاده کنند چرا که شلوارک نقطه شروع پا را نشان می دهد. پس دامن با کفش پاشنه دار گزینه خوبی برای شما است.

دامن به جای شلوارک

همچنین بیشتر بخوانید: سگک لباس

چاپ های بزرگ ممنوع

این نوع چاپ ها لباس را بیش از حد شلوغ می کنند و قد را تحت تاثیر قرار می دهند.

دامن کوتاه برای بلندتر دیده شدن

پوشیدن دامن یا لباس های کوتاه ترفند خوبی برای بلندتر دیده شدن خانم ها می باشد. این روش پاهای شما را بلندتر نشان می دهد. البته لباس  و دامن میدی برای افراد قد کوتاه مناسب نیست.

 استفاده از نیم بوت

برای خانم هایی که پاهای کوتاه دارند گزینه خوبی به نظر می رسد. بهترین کار این است که رنگ نیم بوت را با شلوار جین خود هماهنگ کنید.

چکمه های بلند با ساق های مشکی برای بلندتر دیده شدن خانم ها

این ترفند برای بلندتر نشان دادن خانم ها  بسیار ضروری است. اگر با یک لباس یا دامن کوتاه ترکیب کنید، نتیجه بسیار عالی می شود. یعنی چکمه و ساق مشکی یک خط عمودی ناگسستنی ایجاد می کند و پاهای شما را بلند و زیبا نشان می دهد.

کت بلند

پوشیدن یک کت بلند بسیار موثر است اما به شرطی که بلندتر از زانو نباشد.

طرح های عمودی

یکی از ترفندها برای بلندتر نشان دادن خانم ها استفاده از طرح های عمودی است. از این طرح در هر لباسی می توانید استفاده کنید. برعکس از طرح های افقی حتما خودداری کنید.

سخن آخر

ترفندهایی که تا این جا برای شما ارائه شد، می توانند برای بلندتر دیده شدن خانم ها کمک بسزایی کنند. با این روش ها هم شیک دیده می شوید و هم با فریب دادن چشم می توانید قد خود را بلندتر نشان دهید. پس از کوتاهی قد خود ناراحت نباشید و از اندام خود. لذت ببرید و با اعتماد به نفس در محافل و محالس شرکت کنید. کافی است به توصیه ها و ترفندهای ما عمل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.