مد و زیبایی

بهترین برند های کفش مردانه در دنیا | لیستی از بهترین مارک ها

بهترین برند های کفش مردانه در دنیا

یکی از ملزوماتی که از قدیم جزء لاینفک و همراه انسانها بوده کفش می باشد. این پاپوش ها به همراه پوشاک دارای قدمتی بیشتر از تاریخ هستند. شاید نتوان تاریخ دقیقی برای آن یافت اما می توان آن را قدیمی ترین به حساب آورد. در این مقاله از وب سایت دوک سپید هدف ما بررسی بهترین برند های کفش مردانه در دنیا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با کفش ها مثلا انتخاب بهترین مدل کفش می توانید از طریق وب سایت دوک سپید اقدام کنید.

کفش و تاریخی بر آن

انسانهای اولیه برای گریز از گرمای زمین و خطر گزیدگی جانواران از برگ درختان و بعدها از پوست حیوانات شکار شده برای خود چیزی شبیه کفش های امروزی درست کردند. این تجربه باعث گردید تا با تغییراتی درپوست حیوانات راحتی و دوام بیشتری به کفش ها ببخشند. مانند اضافه کردن تکه صیقل خورده چوب درختان به زیر کفش به عنوان کفی و یا بستن و محکم کردن خود کفش با نوارهای باریکی که از پوست خود حیوانات بود.

به مرور زمان، بر اثر تجربیات و خلاقیت ها این پاپوش ها نیز شکل و شمایل خاصی به خود گرفتند. استفاده از قطعات آهن یا مس در قسمت هایی مانند نوک کفش ها باعث گردید علاوه بر زیبایی استحکام نیز افزایش یابد. با شروع انقلاب صنعتی و پیشرفت آن کارگاه های ساخت کفش از سنتی به حالت نیمه صنعتی درآمدند و تولید کفش به صورت سری سازی درآمد. این جا بود که دنیای کفش ها به سرعت برند های زیادی را به خود دید. در ادامه بهترین برند های کفش مردانه در دنیا را معرفی می کنیم.برای خرید کیف و کفش عمده و تک ارزان کلیک کنید.

بهترین برند های کفش مردانه در دنیا |کفش های صنعتی و سنتی

امروزه کفش ها در دو نوع صنعتی و سنتی تولید می شوند. نوع صنعتی آن فعالیت و تولید بیشتری را بر عهده دارد که در مدل ها زمینه های مختلفی کفش تولید می کنند. در نوع سنتی تولید این کفش ها به صورت محدود و در کارگاههای کوچک می باشد. بعضی از این مدل کفش ها که جزو تولیدات صنعتی هستند عبارتند از:

  • کفش های راحتی و روزمره: عموم مردم برای استفاده روزانه این کفش ها را تهیه می کنند.
  • کفش های ورزشی: این نوع کفش ها در مدلهای مختلف مانند کفش پیاده روی، کفش کوهنوردی، کفش های مخصوص رشته های ورزشی مانند فوتبال، بسکتبال و دیگر رشته ها تولید می شوند.کفش های ورزشی برای خود دارای برندهای مختلفی هستند که معروف ترین آنها برندهای نایک و ادیداس می باشند.
  • کفش های کارگری: این نوع کفش ها معمولا ویژه کارگران کارخانجات و دیگر مراکز بزرگ تولید می شوند و با کیفیت خاص که شامل استحکام در ساخت می باشد، تولید می شوند. در بعضی از این کفش ها از ورقه های فولاد در قسمت جلوی کفش استفاده می شود که جهت ایمنی بیشتر و عدم ضربه پذیری است.

بهترین برند های کفش مردانه در دنیا

همانگونه که قبلا گفتیم تولیدات کفش وارد بازار رقابتی شد و استفاده از تکنولوژی باعث بهتر شدن تولید گردید. برندهای معتبری در تولید کفش های مردانه پا به عرصه گذاشتند و توانستند با تولیدات با کیفیت بازارهای کفش را تحت تاثیر خود قرار دهند. برخی از این بهترین برند ها عبارتند از:

 

 برند جان لوب

این برند تولیدی در کشور انگلستان و در زمینه کفش های لوکس دست ساز تمام چرم فعالیت می کند. زیبایی و استحکام خوب آن باعث جلب توجه سیاستمداران و هنرمندان گردیده. هر چند تولیدات این برند در زمینه کفش مردانه می باشد. اما کفش های زنانه نیز تولید می کند.

برند پیر کورتا یکی از بهترین برند های کفش مردانه در دنیا

این برند فرانسوی تولیدات زیبا و خوش فرمی را در بر می گیرد. کورتا صاحب این برند فعالیت خود را در زمینه دوخت و تولید کفش از سن 16 سالگی آغاز نمود و امروزه آن را به یک برند معروف و بین المللی تبدیل کرده است.

برند برلوتی

این برند در شروع کار خود تولید پوشاک را داشت اما در زمینه تولید کفش نیز موفق بود. اکثر هنرمندان و نویسندگان بزرگ از این برند استفاده کرده اند. هنرمندانی مانند جرج کلونی.

برند جی ام وستون یکی از بهترین برند های کفش مردانه در دنیا

یکی از معروفترین برندها می باشد که فعالیت خود را از اواخر قرن 19 در لیموژ فرانسه آغاز کرد. صاحب این برند آقای ادوارد بلانگارد در سال 1891 کارخانه تولید کفش خود را راه اندازی کرد و با صادر کردن کفش های خود به بازار آمریکا توانست تولیدات خود را با مدلهای روز تطبیق دهد.

بهترین برند های کفش مردانه در دنیا با برند های ورزشی

از برند های معروف در تولید کفش های ورزشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برند آدیداس

این برند که امروزه بازار کفش های ورزشی دنیا را در اختیار دارد از سال 1948فعالیت خودرا آغاز کرد و در زمینه کفش های فوتبال، تنیس، والیبال و دیگر رشته ها تولیدات خوب و با کیفیتی دارند.

برند نایک یکی از بهترین برند های کفش مردانه در دنیا

این برند در سال 1964 فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 2011 به سودی معادل 21 میلیارد دلار رسید. امروزه این برند جزو غولهای تولید کفش ورزشی می باشد.

برند پوما

این کمپانی بخاطر تولید کفش و پوشاک ورزشی معروفیت بالایی دارد. این شرکت در سال 1924 به دو قسمت پوما و ادیداس تقسیم شد که اتفاقا هر دو در این زمینه موفق بودند. درآمد کمپانی پوما در سال2010 میلادی برابر 2/7 میلیارد یورو بوده است.

این برندها در زمینه های دیگر نیز معروفیت دارند. مانند کفش های مخصوص کوهنوردی که تعدادی از این بهترین برند های کفش مردانه در دنیا عبارتند از: سالمون کوئست، لوا رنگید، مرل مواب، سالمون الترا و دیگر برندها

لازم به یادآوریست که بعضی از برندهای کفش شاید جهانی نباشند و منطقه ای باشند. ولی دارای کیفیت خوبی باشند! امروزه در زمینه کیف و کفش آقایان تولیداتی دست دوز وجود دارند که شاید دارای برندی نباشند اما کیفیتی عالی دارند و اجناس تولیدی شان معروفیت خاص خود را دارد. خصوصا در زمینه چرم اصل!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.